MUTAI CMTB1LE-63 4P jordfeilbryter med jordfeilbryter
Produktdetaljer
CMTB1LE-63 jordfeilbryter kan beskytte personer og strøm mot elektrisk støt, kortslutning og overbelastningsfeil. Jordfeilbryteren brukes hovedsakelig i næringsbygg og boligbygg,
Den er i samsvar med standarden IEC61009-1.
| Produktnavn | Reststrømsdrevet sikringsbryter |
| Modellnr. | CMTB1LE-63 4P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 4P |
| Nominell spenning Ue (V) | 400V |
| Nominell frekvens | AC 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominell impulsmotstandsspenning Uimp | 4000V |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+40℃ |
| Type øyeblikkelig frigjøring | C eller D |
| Nominell reststrøm i In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurve
Omriss og installasjonsmål (mm)
Fordel
1. Beskyttelse mot kortslutningsstrøm og overbelastningsstrøm
2. Beskyttelse mot elektrisk støt: En jordfeilbryter oppdager og avbryter elektriske feil forårsaket av strømlekkasje til jord, og forhindrer dermed elektrisk støt og elektrisk støt.
3. Rask responstid: Disse sikringene er konstruert for å utløses raskt, ofte innen en brøkdel av et sekund, når en elektrisk feil oppdages.
Polakker
Søknad
MCB miniatyrsikringer er profesjonelle og mye brukt i bygninger, boliger, industrielle applikasjoner og elektrisk kraftoverføring.
Andre
Emballasje
1 stk per innerboks, 20 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Hovedmarkedet
MUTAI Electric har særlig vekt på å betjene markeder i Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika og Russland ... osv.
Hvorfor velge oss
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












