MUTAI CMTB1LE-63 3P jordfeilbryter med jordfeilbryter
Produktdetaljer
En jordfeilbryter med overstrømsvern (RCBO) er en elektrisk sikkerhetsinnretning som kombinerer funksjonene til en jordfeilbryter (RCD) og en miniatyrsikringsbryter (MCB) i én enhet.
CMTB1LE-63 jordfeilbryter kan beskytte personer og strøm mot elektrisk støt, kortslutning og overbelastningsfeil. Jordfeilbryteren brukes hovedsakelig i næringsbygg og boligbygg. Den er i samsvar med standarden IEC61009-1.
| Produktnavn | RCBO jordfeilbryter med strømstyring |
| Modellnr. | CMTB1LE-63 3P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 3P |
| Nominell spenning Ue (V) | 400V |
| Nominell frekvens | AC 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominell impulsmotstandsspenning Uimp | 4000V |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+40℃ |
| Type øyeblikkelig frigjøring | CD-en |
| Nominell reststrøm i In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurve
Omriss og installasjonsmål (mm)
Fordel
1. Beskyttelse av kretser mot kortslutningsstrøm, overbelastningsstrøm og jordlekkasjebeskyttelse
2. Enkel å installere: Jordfeilbrytere er vanligvis kompakte og enkle å installere, noe som gjør dem ideelle for bruk i små eller trange rom.
Polakker
Søknad
MCB miniatyrsikringer er profesjonelle og mye brukt i bygninger, boliger, industrielle applikasjoner og elektrisk kraftoverføring.
Andre
Emballasje
2 stk per innerboks, 40 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Hovedmarkedet
MUTAI Electric fokuserer på markedet i Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika og Russland.
Hvorfor velge oss
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













