MUTAI CMTB1LE-63 2P jordfeilbryter med jordfeilbryter
Produktdetaljer
Jordfeilbryteren beskytter mot farene for elektrisk støt og brann forårsaket av jordfeil og overstrøm. Den oppdager og avbryter strømlekkasjer til jord, ofte kjent som reststrømmer, som kan oppstå på grunn av feil ledninger, skadet isolasjon eller defekt elektrisk utstyr. I tillegg beskytter den også mot overstrømmer, som kan være forårsaket av kortslutninger eller overbelastede kretser.
Jordfeilbrytere (RCBO-er) brukes ofte i bolig- og næringsbygg, så vel som i industrielle applikasjoner. De er spesielt nyttige i situasjoner der individuell kretsbeskyttelse er nødvendig, for eksempel på kjøkken, bad og andre områder der elektrisk utstyr sannsynligvis vil komme i kontakt med vann.
| Produktnavn | RCBO jordfeilbryter med strømstyring |
| Modellnr. | CMTB1LE-63 2P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 2P |
| Nominell spenning Ue (V) | 230V |
| Nominell frekvens | AC 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominell impulsmotstandsspenning Uimp | 4000V |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+40℃ |
| Type øyeblikkelig frigjøring | CD-en |
| Nominell reststrøm i In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurve
Omriss og installasjonsmål (mm)
Fordel
1. Beskyttelse av kretser mot kortslutningsstrøm
2. Beskyttelse av kretser mot overbelastningsstrøm
3. Beskyttelse av jordlekkasjebeskyttelse
Polakker
Søknad
MCB-en er mye brukt i bygninger, boliger, industrielle applikasjoner og kraftoverføring.
Andre
Emballasje
3 stk per innerboks, 60 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Hovedmarkedet
Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika, Russland-markedet ... osv.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












