CMTB1-63DC 2P DC MCB miniatyrsikring
Produktdetaljer
CMTB1-63 DC MCB miniatyrsikring kan beskytte elektriske apparater og annet belastningsutstyr mot overbelastning og kortslutningsproblemer, og beskytte kretssikkerheten. De fleste DC MCB-er bruker likestrømssystemer som solenergisystemer, batteribackupsystemer, ny energi, osv.
DC-miniatyrsikringer er en pålitelig og kostnadseffektiv løsning for å beskytte likestrømskretser mot elektriske feil, og deres kompakte størrelse, raske utløsning og høye brytekapasitet gjør dem til et populært valg i en rekke bruksområder.
Spenningstilstandene til DC MCB er vanligvis fra DC 12V-1000V, og nominell strøm kan være opptil 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 2P |
| Nominell spenning Ue (V) | 500V |
| Nominell frekvens | 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 6000A |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+70℃ |
| Kurvetype | C |
| Forurensningsgrad | 3 |
| Høyde | ≤ 2000 m |
| Maksimal ledningskapasitet | 25 m² |
| Installasjon | 35 mm DIN-skinne |
| Linje innkommende type | Topp |
Fordel
1. Rask utløsning: DC-automatsikringer er konstruert for å utløses raskt i tilfelle elektrisk feil, noe som bidrar til å forhindre skade på utstyr og ledninger.
2. Høy brytekapasitet: DC-automatsikringer er tilgjengelige i en rekke brytekapasiteter, noe som betyr at de kan håndtere høye strømnivåer uten å utløses.
3. Pålitelig ytelse: DC-automatsikringsbrytere er konstruert for å gi pålitelig og jevn ytelse over lang levetid, noe som bidrar til å redusere vedlikeholds- og utskiftingskostnader.
4. Enkel installasjon: DC-automatsikringer er designet for enkel installasjon og kan monteres på DIN-skinner eller direkte på et panel.
Polakker
Søknad
DC MCB Miniatyrsikringer MCB er mye brukt i noen likestrømssystemer som ny energi, solceller, etc.
Andre
Emballasje
6 stk per innerboks, 120 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Spørsmål og svar
Med ISO 9001- og ISO 14001-sertifikater for styringssystemer er produktene kvalifisert av internasjonale sertifikater CCC, CE og CB.
Hovedmarkedet
MUTAI Electric fokuserer på markedet i Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika og Russland.
Hvorfor velge oss
1. Med mer enn 10 års erfaring med å produsere produkter av MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... etc.
2. Fullført industrikjede fra komponentproduksjon til komplett produktmontering, testing og rutinemessig kontroll.
3. Med ISO 9001, ISO14001 styringssystemsertifikater, er produktene kvalifisert av internasjonale sertifikater CCC, CE, CB.
4. Profesjonelt teknisk team, kan tilby OEM- og ODM-tjenester, kan levere konkurransedyktig pris.
5. Rask leveringstid og god ettersalgsservice.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










