CMTB1-63DC 3P DC solcelledrevet MCB miniatyrsikring
Produktdetaljer
CMTB1-63 DC MCB miniatyrsikring er tilgjengelig i forskjellige størrelser og klassifiseringer, og de kan brukes i et bredt spekter av applikasjoner, inkludert solenergisystemer, batteribackupsystemer, marine- og bilsystemer og industrimaskiner.
Spenningstilstandene til DC MCB er vanligvis fra DC 12V-1000V, og nominell strøm kan være opptil 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Nominell strøm i (A) | 1A–63A |
| Polakker | 3 |
| Nominell spenning Ue (V) | 750V |
| Nominell frekvens | 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 6000A |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+70℃ |
| Kurvetype | C |
| Forurensningsgrad | 3 |
| Høyde | ≤ 2000 m |
| Maksimal ledningskapasitet | 25 m² |
| Installasjon | 35 mm DIN-skinne |
| Linje innkommende type | Topp |
Fordel
1. Beskyttelse mot overbelastning og kortslutning
2. Utløsningskarakteristikker: DC-automatsikringer har en annen utløsningskarakteristikk sammenlignet med AC-automatsikringer på grunn av den forskjellige naturen til likespenningen.
3. Spenningsklassifisering: DC-automatsikringsbrytere har en spenningsklassifisering spesifikt for DC-kretser, vanligvis fra 12 V til 1000 V DC.
4. Bueavbrudd: DC-automatsikringsbrytere er konstruert for å avbryte DC-buer, som oppfører seg annerledes enn AC-buer.
Polakker
Søknad
DC MCB-miniatyrsikringer er mye brukt i noen likestrømssystemer, for eksempel ny energi, solcellepaneler, kraftverk og industrianlegg ... osv.
Andre
Emballasje
4 stk per innerboks, 80 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Spørsmål og svar
Med ISO 9001- og ISO 14001-sertifikater for styringssystemer er produktene kvalifisert av internasjonale sertifikater CCC, CE og CB.
Hovedmarkedet
MUTAI Electric fokuserer på markedet i Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika og Russland.
Hvorfor velge oss
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











