CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB miniatyrsikring for solcellepanel
Produktdetaljer
CMTB1-63 DC MCB miniatyrsikringer har funksjonen å beskytte elektriske apparater og annet belastningsutstyr mot overbelastning og kortslutningsproblemer, og kan også beskytte kretssikkerheten. De fleste DC MCB-er bruker noen likestrømssystemer som ny energi, solceller, osv. Spenningstilstandene til DC MCB er vanligvis fra DC 12V-1000V, og nominell strøm kan være opptil 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 1P |
| Nominell spenning Ue (V) | 250V |
| Nominell frekvens | 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 6000A |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+70℃ |
| Kurvetype | C |
| Forurensningsgrad | 3 |
| Høyde | ≤ 2000 m |
| Maksimal ledningskapasitet | 25 m² |
| Installasjon | 35 mm DIN-skinne |
| Linje innkommende type | Topp |
Fordel
1. Beskytt enheten mot kortslutningsstrøm og overbelastningsstrøm.
2. Kompakt størrelse: DC-automatsikringsbrytere er designet for å være kompakte og plassbesparende, noe som gjør dem ideelle for bruk i små elektriske paneler og utstyr.
3. Enkel installasjon: DC-automatsikringsbrytere er designet for enkel installasjon og kan monteres på DIN-skinner eller direkte på et panel.
Polakker
Søknad
DC MCB-miniatyrsikringsbryteren er mye brukt i noen likestrømssystemer som ny energi, solcellepaneler osv.
Andre
Emballasje
12 stk per innerboks, 240 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Spørsmål og svar
Med ISO 9001, ISO 14001 styringssystemsertifikater, og produktene er kvalifisert av internasjonale sertifikater CCC, CE, CB.
Hovedmarkedet
MUTAI Electric fokuserer på markedet i Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika og Russland.
Hvorfor velge oss
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









