MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniatyrsikring
Produktdetaljer
CMTB1-63 miniatyrsikringsbryter kan beskytte enheten mot kortslutning og overbelastningsbeskyttelse, og kan også brukes som en uregelmessig overføring og konvertering av strømforsyningssystemet. MCB-bryteren har avansert struktur, pålitelig ytelse, høy brytekapasitet, elegant utseende osv. Skallet og delene er laget av et materiale med slagfasthet og sterke flammehemmende egenskaper.
MCB-ene er tilgjengelige i enpolede, topolede og trepolede konfigurasjoner, der hver pol kan beskytte en separat krets.
| Produktnavn | MCB miniatyrsikring |
| Modell nr. | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 1P |
| Nominell spenning Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nominell frekvens | AC 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 6000A |
| Nominell impulsmotstandsspenning Uimp | 4000V |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+40℃ |
| Type øyeblikkelig frigjøring | CD-en |
| Farge | Hvit + grå |
| Service | OEM og ODM |
Polakker
Søknad
MCB miniatyrsikringer er profesjonelle og mye brukt i bygninger, boliger, industrielle applikasjoner og elektrisk kraftoverføring.
Fordel
1. Beskyttelse mot kortslutningsstrøm og overbelastningsstrøm
2. Høy brytekapasitet og rask utløsning
3. Kompakt størrelse: Automatsikringsbrytere er designet for å være små og kompakte, noe som gjør dem enkle å installere og passe inn i elektriske paneler og fordelingsskap.
Andre
Emballasje
12 stk per innerboks, 240 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Spørsmål og svar
Med ISO 9001- og ISO 14001-sertifikater for styringssystemer er produktene kvalifisert av internasjonale sertifikater CCC, CE og CB.
Hovedmarkedet
Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika, Russland ... osv.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












