MUTAI CMTB1-63H 2P mini-MCB miniatyrsikring
Produktdetaljer
CMTB1-63 miniatyrsikringsbryter brukes ofte i elektriske systemer for beskyttelse mot overbelastning og kortslutning. MCB-en kan også brukes som en uregelmessig overføring og konvertering av strømforsyningssystemer. Miniatyrsikringene er egnet for et bredt spekter av bruksområder, fra boliger til industri, og brukes ofte i belysnings-, varme- og motorstyringskretser.
| Produktnavn | Miniatyrsikringsbryter |
| Modell nr. | CMTB1-63 2P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 2P |
| Nominell spenning Ue (V) | 400/415V |
| Nominell frekvens | AC 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 6000A |
| Nominell impulsmotstandsspenning Uimp | 4000V |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+40℃ |
| Type øyeblikkelig frigjøring | CD-en |
| Farge | Hvitt og grått |
| Service | OEM og ODM |
Polakker
Søknad
Miniatyrsikringer er mye brukt i bygninger, boliger, industrielle applikasjoner og kraftoverføring.
Fordel
1. Beskyttelse mot kortslutningsstrøm og overbelastningsstrøm, kan også brukes som en uvanlig overføring og konvertering av kraftsystemet.
2. Kompakt størrelse: Automatsikringsbrytere er designet for å være små og kompakte, noe som gjør dem enkle å installere og passe inn i elektriske paneler og fordelingsskap.
3. Rask utløsning: Automatsikringer er konstruert for å utløses raskt ved overbelastning eller kortslutning, noe som bidrar til å forhindre skade på elektrisk utstyr og potensielle farer for personer.
4. Høy brytekapasitet
Andre
Emballasje
6 stk per innerboks, 120 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Spørsmål og svar
Med ISO 9001- og ISO 14001-sertifikater for styringssystemer er produktene kvalifisert av internasjonale sertifikater CCC, CE og CB.
Hovedmarkedet
MUTAI Electric fokuserer på markedet i Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika og Russland.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












