CMTB1-63H 4P høybrytende McB miniatyrsikring
Produktdetaljer
CMTB1-63 miniatyrsikring kan beskytte strømmen mot kortslutning og overbelastning, og kan også brukes som en uregelmessig overføring og konvertering av strømforsyningssystemer. Miniatyrsikringen er en viktig komponent i ethvert elektrisk system, og gir pålitelig beskyttelse mot elektriske farer og sikrer sikker og effektiv drift av elektriske kretser og enheter.
| Produktnavn | Miniatyrsikringsbryter MCB |
| Modell nr. | CMTB1-63 4P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 4P |
| Nominell spenning Ue (V) | 400/415V |
| Nominell frekvens | AC 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 6000A |
| Nominell impulsmotstandsspenning Uimp | 4000V |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+40℃ |
| Type øyeblikkelig frigjøring | CD-en |
| Farge | hvit og grå |
| Service | OEM og ODM |
Polakker
Søknad
MCB miniatyrsikringer er profesjonelle og mye brukt i bygninger, boliger, industrielle applikasjoner og elektrisk kraftoverføring.
Fordel
1. Beskyttelse av kretser mot kortslutningsstrøm
2. Beskyttelse av kretser mot overbelastningsstrøm
3. Høy brytekapasitet
4. Fin design og enkel å installere
Andre
Emballasje
3 stk per innerboks, 60 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Spørsmål og svar
Mutai er kvalifisert med ISO 9001- og ISO 14001-sertifikater for styringssystemer, og produktene har bestått CCC-, CE- og CB-sertifikater osv.
Hovedmarkedet
Produktene er velkommen av kunder, spesielt i Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika, Russland.
1. Hovedprodukter: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktor... osv.
2. Fullført industrikjede fra komponentproduksjon til komplett produktmontering, testing og rutinemessig kontroll.
3. Med ISO 9001, ISO14001 styringssystemsertifikater, er produktene kvalifisert av internasjonale sertifikater CCC, CE, CB.
4. Profesjonelt teknisk team, kan tilby OEM- og ODM-tjenester, kan levere konkurransedyktig pris.
5. Rask leveringstid og god ettersalgsservice.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













