Mutai CMTB1-63 3P MCB miniatyrsikring
Produktdetaljer
CMTB1-63 miniatyrsikringsbryter kan beskytte enheten mot kortslutning og overbelastning, den kan også brukes til uregelmessig overføring og omforming av strømforsyningssystemet. MCB-bryteren har avansert struktur, ytelsespålitelig, høy brytekapasitet, elegant utseende osv. Skallet og delene er laget av materialer som tilbyr slagfasthet og sterke flammehemmende egenskaper.
| Produktnavn | MCB miniatyrsikring |
| Modell nr. | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 3P |
| Nominell spenning Ue (V) | 400/415V |
| Nominell frekvens | AC 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominell impulsmotstandsspenning Uimp | 4000V |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+40℃ |
| Type øyeblikkelig frigjøring | CD-en |
| Farge | Hvit + rød |
| Service | OEM og ODM |
Kurve
Polakker
Fordel
1. Med liten og kompakt størrelse, enkel å installere
2. Funksjon av kortstrøm, overbelastning, høy bryteevne
3. kan gi pålitelig beskyttelse mot elektriske feil, og er testet for å oppfylle internasjonale sikkerhetsstandarder.
Søknad
MCB-produktene er mye brukt i bygg, bolig, industrielle applikasjoner og kraftoverføring.
Andre
Emballasje
4 stk per innerboks, 60 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Hovedmarkedet
Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika, Russland-markedet.
Hvorfor velge oss
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













