MUTAI CMTB1LE-63 1P N jordfeilbryter med jordfeilbryter
Produktdetaljer
CMTB1LE-63 jordfeilbryter kan beskytte personer og strøm mot elektrisk støt, kortslutning og overbelastningsfeil. Jordfeilbryteren brukes hovedsakelig i næringsbygg og boligbygg. Den er i samsvar med standarden IEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO kan brukes for AC50/60HZ, nominell spenning 230V/240V/400V/415V og nominell strøm opptil 63A.
| Produktnavn | Jordfeilbryter |
| Modellnr. | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standard | IEC61009-1 |
| Nominell strøm i (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polakker | 1P+N |
| Nominell spenning Ue (V) | 230V |
| Nominell frekvens | AC 50/60Hz |
| Nominell kortslutningskapasitet Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominell impulsmotstandsspenning Uimp | 4000V |
| Omgivelsestemperatur | -20℃~+40℃ |
| Type øyeblikkelig frigjøring | CD-en |
| Nominell reststrøm i In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurve
Omriss og installasjonsmål (mm)
Fordel
1. Beskyttelse av kretser mot kortslutning, overbelastning og jordlekkasje
2. Enkel installasjon: Jordfeilbrytere kan installeres i ethvert sikringsskap eller hvilken som helst sikringsbryter, noe som gjør dem enkle å installere.
3. Følsomhet: De kan oppdage selv små mengder strømlekkasje til bakken
Polakker
Søknad
MCB miniatyrsikringer er profesjonelle og mye brukt i bygninger, boliger, industrielle applikasjoner og elektrisk kraftoverføring.
Andre
Emballasje
4 stk per innerboks, 80 stk per ytterboks.
Mål per ytterboks: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Hovedmarkedet
MUTAI Electric fokuserer på markedet i Midtøsten, Afrika, Sørøst-Asia, Sør-Amerika og Russland.
Hvorfor velge oss
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












